Opis łowiska

Znajdujemy się około 60 km od Warszawy w okolicach Grójca. Na naszym terenie są 3 stawy.

Wielkość stawu to około 4,3 ha, przez który przepływa (z północy na południe) rzeczka Mogielanka. Głębokość zbiornika waha się od 0, 80 do 2, 5 m. – średnio 1, 5 m. Dno jest zróżnicowane z mulistymi fragmentami oraz twardymi górkami. Występują również zaczepy w szczególności w północnej części zbiornika do wysokości 2 wysp. Na południu znajduje się parking, toaleta.

Prowadzimy sprzedaż zanęt i robaczków oraz drobnych akcesoriów wędkarskich. W stawie pływają następujące gatunki ryb: karasie – również złociste, płocie, liny, karpie (do 25kg), amury (do 32 kg), tołpygi, sumy (do 85 kg), szczupaki (do 16 kg), sandacze, jesiotry, pstrągi, okonie i inne, które występują w cenniku. Nasze łowisko jest atrakcyjne dla początkujących jak i doświadczonych wędkarzy oraz osób, które lubią spędzać czas na łonie natury.

 

olesnik_podzial_2022_web

Ponieważ zbiornik nie jest duży i nie wymaga dalekich rzutów oraz doskonałych umiejętności jest doskonałym rozwiązaniem dla początkujących karpiarzy, którzy dopiero rozpoczynają przygodę, z karpiowaniem. Na łowisku znajdziecie doskonałe warunki do nauki karpiowania, a mianowicie: różne rodzaje dna (badanie dna), zaczepy, silne ryby, które podczas holu nie dadzą wam odpocząć. Miło będzie nam gościć wszystkich miłośników wędkowania wraz z rodzinami.

Jeśli pragniesz odpocząć od zgiełku miasta, poczuć na kiju hol dużej ryby i spędzić czas w miłym towarzystwie – zapraszamy!